performia logo 2023

Kuidas saada inspireerivaks juhiks

Facebook
Twitter
LinkedIn

Juhina te mitte ainult ei jaga ülesandeid, vaid olete ka oma meeskonnale inspiratsiooniallikaks. Siin on nõuanded, mis aitavad teil parandada oma personali töö kvaliteeti, ühendades harmooniliselt tõsiduse ja kerguse.

Pidev eneseareng
Juhina on teie pidev enesetäiendamine teistele eeskujuks. Teie valmisolek õppida ja uusi teadmisi praktikas rakendada inspireerib teie meeskonda. Näidake üles tarkust ja professionaalsust, saage oma alluvatele eeskujuks.
Vigade tunnistamine
Oluline on osata oma vigu tunnistada ja töötada nende parandamise nimel. Rääkige oma “ebaõnnestumistest” kerge huumoriga, et parandada meeskonnas valitsevat õhkkonda ja õpetada töötajaid avatust ja ausust hindama. See näitab, et teie isiklik ego ei ole üldistest huvidest kõrgemal.
Potentsiaali märkamine inimestes
Igas töötajas on peidus tohutu potentsiaal. Uskuge oma töötajatesse ja toetage neid, isegi kui nad mõnikord unustavad oma arvutiparoolid. Teie usk nende võimetesse ja ainulaadsusesse aitab kaasa nende enesearengule.

Saage juhiks, kes mitte ainult ei juhi, vaid ka inspireerib. Teie eeskuju, huumorimeel ja toetus muudavad teie meeskonna paremaks ja töö produktiivsemaks. Pidage meeles, et  just teie olete oma meeskonna suurim mõjutaja ning nende produktiivsus ja pädevus sõltuvad otseselt teie enda omast.

Tellige meie ajakirja Performer uusim värbamise ja inimeste haldamise teemaline number tasuta.

ajakiri


Võtke meiega ühendust