performia logo 2023

Värbamisturundus

Kunst värvata ja hoida produktiivseid töötajaid

att

Tänapäeva reaalsus on see, et produktiivsed inimesed ei “istu” enam tööotsinguportaalides, nad on juba hõivatud või leiavad väga kiiresti uue töökoha. Nüüd ei vali teie kandidaate, vaid kandidaadid valivad teid. Teie ettevõte peab olema atraktiivne uute inimeste jaoks, kuulutused või karjäärileht peavad keskenduma produktiivsetele töötajatele ning kandidaadi värbamisotsus tuleb teha võimalikult kiiresti.

4 värbamisturunduse tegurit,

et suurendada teie pakutava töökoha atraktiivsust

1

Värbamispädevus

Personali värbamise põhiprintsiipide koolitus

Teie pädevus põhilistes värbamisküsimustes vähendab oluliselt vigade ohtu ja võimaldab leida tõeliselt produktiivseid kandidaate. Osalege meie koolitusel ja õppige kandidaadi intervjueerimise ja turunduse seisukohalt õige töökuulutuse koostamise tehnoloogiat.

work

Teie ettevõtte karjäärileht

Kui peamine vahend atraktiivsuse suurendamiseks

Aitame luua teie ettevõtte karjäärilehe. Eraldi vabade töökohtade lehekülg on parim lahendus, et eristuda konkurentidest, näidata oma ettevõtet potentsiaalsetele töötajatele parimast küljest, leidmaks intervjuule tõeliselt produktiivseid kandidaate.

work
550

Töökuulutus

Töökuulutus peab keskenduma produktiivsetele töötajatele

Õigesti koostatud töökuulutus on 75% värbamise edust! Kuulutuse koostamine ja avaldamine on turundus selle puhtaimal kujul! Võtke seda toimingut sihitud reklaamina või sõnumina oma tulevasele hinnatud töötajale. Võrdsustage kandidaat kliendiga ja saab selgeks, kuidas tuleb tegutseda. Aitame teil koostada õige kuulutuse, mis on atraktiivne produktiivsetele kandidaatidele.

500

Vaba töökoha reklaamimine

Õigetele kandidaatidele suunatud reklaamikampaania

Aitame teil reklaamida vaba töökohta internetis ja tööotsinguportaalides. Planeerime ja käivitame reklaamikampaania sotsiaalvõrgustikes, kirjutame ja paneme üles atraktiivse kuulutuse ning aitame kandidaatide taotlusi töödelda.

500

Planeerige meiega online-kohtumine,

et saada lisateavet oma vaba töökoha reklaamimise kohta internetis.

VärbamisturundusTellige meie ajakirja Performer uusim värbamise ja inimeste haldamise teemaline number tasuta.

ajakiri


Võtke meiega ühendust