performia logo 2023

Teie HR-assistent

Lihtne ja kättesaadav "À La Carte" värbamisteenus

att

Teenus sobib ideaalselt nende ettevõtete juhtidele, kus on vaja läbi viia värbamine ja  hindamiseks on olemas teatud arv kandidaate, kuid pole selleks piisavalt aega või ei teata, kuidas õigesti hinnata ja parimat valida. Saate tellida ainult 1-2 isiksusetesti või värbamise täistsükli, kus meie planeerime kandidaatide leidmise strateegia, viime läbi kõik intervjuud ja anname välja valitud inimestele pädeva hinnangu.

4 personli värbamise etappi

Valige ise, millist abi kui palju vajate

marketing

Värbamisturundus

Töökoha kuulutamine ja kandidaatide meelitamine

Aitame välja töötada ja luua teie ettevõtte vabade töökohtade lehekülje, koostada õige kuulutuse ja sisestada selle tööotsinguportaalidesse, et see tooks teile maksimaalse arvu kvaliteetseid kandidaate

work

Kandidaatide töötlemine

Rutiinne töö laekunud CV-de esmasel töötlemisel

Aitame läbi viia kandidaatidelt laekunud taotluste esmase töötlemise, vastame küsimustele, valime välja sobivaimad ning lepime kokku vestluse või eeltestimise.

work
vestlus

Intervjuu läbiviimine

Produktiivsuse intervjuu Performia meetodil

Valitud kandidaatidega teeme intervjuud, et selgitada välja kandidaadi võimekus teie ettevõttes tulemuslikult töötada. Tavaliselt teeme intervjuu online´is ja salvestame selle kandidaadi nõusolekul.

comm.png

Töötaja potentsiaali hindamine

Isiksusetest ja soovituste kontrollimine

Isiksusetest määrab täpselt ära inimese potentsiaali ja võimed erinevates elujuhtimise valdkondades nagu suhtlemine, vastutus, aktiivsus, planeerimine jne. Pärast testimist kontrollime, millised olid kandidaadi tulemused eelmise tööandja juures ning kuidas iseloomu tugevad ja nõrgad küljed mõjutasid tema tööd.

comm.png

Värbamisteenuste kalkulaator

Kalkulaatori hind ei sisalda vaba töökoha reklaamimist internetis, tööotsingu veebilehtedel reklaamimise kulusid ega vabade töökohtade lehekülje loomist. Nende teenuste kohta küsige meilt eraldi pakkumist. Hind sisaldab konsultatsiooni ja soovitusi õige töökuulutuse koostamiseks. Soovitame tungivalt enne kuulutuse avaldamist läbida meie Värbamisturunduse online-kursus.

0
Ühe kuu maksumus 500€. See teenus pole kohustuslik, kui teil on juba konkreetsed kandidaadid. Hind sisaldab ka juurdepääsu interspeedia.com-i kandidaatide haldussüsteemile, kui see on teie värbamistsükli jaoks vajalik. Juhtiva ametikoha, näiteks hambakliiniku administraatori puhul, piisab tavaliselt ühest kuust.
0
Ühe intervjuu maksumus on 100€. Intervjuud saab teha nii meie kontoris kui veebis GoogleMeeti kaudu. Näiteks hambakliiniku administraatori puhul ja kandidaatidega töötamisel 1 kuu, tavaliselt on vaja teha 4 kuni 6 intervjuud.
0
Ühe testi maksumus on 100€. Me ei testi reeglina kõiki intervjueeritavaid. Intervjuude ja testide tavaline suhe on 5:3. Mõned juhid eelistavad teha esmalt testi ja seejärel intervjuu, sel juhul on intervjuusid vähem kui teste samas proportsioonis.
0
Ühe kontrolli hind on 50€. Kontrollime töötulemusi, millest kandidaat intervjuul rääkis, samuti seda, kuidas testis ilmnenud tugevad ja nõrgad küljed tema tööd mõjutasid. Lõpliku valiku tegemiseks on mõttekas kontrollida vaid 1-2 parima kandidaadi soovitusi.
Lõpparuande maksumus on 100€. Soovitame teha kirjaliku lõpparuande valitud kandidaadi kohta, et teada ja mitte unustada kandidaadi tugevaid ja nõrku külgi ning osata selle töötajaga suhelda nii, et ta oleks võimalikult produktiivne.
Kõikide teenuste esialgne maksumus €

  Küsige personaalset pakkumist valitud teenustele:  Planeerige meiega online-kohtumine,

  et saada lisateavet värbamisteenuse kohta

  Tellige meie ajakirja Performer uusim värbamise ja inimeste haldamise teemaline number tasuta.

  ajakiri


  Võtke meiega ühendust