performia logo 2023

Performia OÜ
Häälinurme 1, Peetri

Helistage meile: (+372)
566 66 266
Kirjutage: smart@performia.ee

Me ootame teid:
E-R: 9-17.30
L-P: Kokkuleppel

Tere tulemast Eesti Performiasse

performina int — sm

Performia on rahvusvaheline ettevõte, mille peakontor asub Rootsis. Ettevõtte asutaja on Marten Runow, kellel on 40-aastane inimeste värbamise ja juhtimise kogemus.

Meie eesmärk on aidata teil saavutada täielik kontroll värbamisvaldkonna üle ja lahendada teie personaliprobleem lõplikult!

Performial on esindused enam kui 30 riigis üle maailma: Colombiast ja Costa Ricast Hiina ja Austraaliani.  Eestis oleme töötanud alates 2013. aastast ning aitame ettevõtjatel luua edukamat ja produktiivsemat meeskonda ning viia äri uuele, kõrgemale tasemele.

puzzle

Personali värbamise terviklahendused

Performia pakub personali värbamise terviklahendusi, mis hõlmavad juhtide koolitust tõhusa värbamise põhitõdedes, personalivaliku teenust ja online-süsteemi töötajate potentsiaali analüüsimiseks.

Leiame sobiva lahenduse mis tahes suurusega ettevõttele. Eesti kliendid on nii miljonidollarilise käibega ettevõtted kui ka  5-10-liikmelise meeskonnaga väikeettevõtted. Igal juhul aitame teil värbamiskulusid kokku hoida, värvata töötajaid võimalikult tõhusalt ja ilma kriitiliste vigadeta. Saage meie kliendiks!

puzzle

Performia Eestis

haalinurme 1.png

Eestis kuulub Performia haldusfirmasse Ravolar Grupp, millele kuuluvad ka autokeskus Mugav Auto ja koolituskeskus Smart Business.

Tänu tegevuse süstematiseerimisele ja professionaalsetele teadmistele personalivaldkonnas on Ravolar Grupp saanud kolmel korral kõige kiiremini kasvava ettevõtte ehk gasellettevõtte tiitli. 2019. aastal lõpetasime ehituse ja kolisime oma majja üldpinnaga 1000 m2. Lisaks suurele töökojale, poele, klassiruumidele ja klientidele mõeldud mugavatele kohtadele pakume mugavaks ööbimiseks külalistetubasid neile, kes tulevad meie koolitusele teisest linnast või riigist.

Planeerige meiega online-kohtumine,

et saada rohkem teavet, kuidas Performia kliendiks saada

Tellige meie ajakirja Performer uusim värbamise ja inimeste haldamise teemaline number tasuta.

ajakiri


Võtke meiega ühendust