Tellige tasuta postiga ettevõtjatele mõeldud ajakiri värbamisest ja personalijuhtimisest. Inimesed on igas äris kõige hinnalisem aktiiv, seetõttu on edu võtmeks inimese käitumise sügavuti mõistmine. Antud väljaande eesmärgiks on suurendada Teie kompetentsi värbamise ja personalijuhtimise alal.

Numbri põhiteemad

Me hindasime pikka aega inimese isiksuse omadusi testi abil, kuid ma jõudsin järeldusele, et inimese isiksus ei ole värbamisel kõige tähtsam.

Üks peamine põhjus, miks väikeste ja keskmiste firmade areng aeglustub või hoopis peatub, on juhi tõsine kartus võtta enda peale lisavastutus oma tiimi eest.

Meid hakkas huvitama, millised isiksuse- omadused aitavad Eestis tegutsevatel ärimeestel ellu jääda selles hullumeelses maailmas.

Loogiline oleks eeldada, et inimesele oleks õiglane maksta vaid sel juhul kui ta toodaks oma produkti. Pole produkti – pole tasu.

Kas otsite uut töötajat? Ja ei suuda leida sobivat. Katsetasite paljude inimestega, proovisite neid välja õpetada ning teil ei tulnud midagi välja…

Räägime sellisest iseloomujoonest nagu kalduvus muudatustele ja sellest, kuivõrd see joon võib mõjutada teie meeskonna efektiivsust ja töötajate lojaalsust.

Vaatame, kuidas töötaja võib saavutada oma juhi tähelepanu.Esimene võimalus – teha midagi väga kasulikku ettevõtte jaoks ning saada positiivse tähelepanu…

See on värbamise juures viimane ja kõige olulisem samm, mida mõned mu kolleegid kipuvad alahindama.

Mida vaadata, et aru saada, kas uue töötaja väärtus on ettevõtte jaoks suur – see on küsimus, mis vaevab iga juhti, kes on kunagi värbamisega tegelenud.

Meie kliendid esitavad väga tihti küsimuse: kuidas motiveerida oma töötajaid tööd tegema? Selgitame esmalt välja, mis üldse on motivatsioon…

Tellige Performer ajakiri postiga tasuta!

Teie nimi*

Teie e-post*

Firma nimi*

Posti aadress*