Miks on oluline analüüsida kandidaatide eelnevaid tulemusi?

Miks on oluline analüüsida kandidaatide eelnevaid tulemusi?

Me hindasime pikka aega inimese isiksuse omadusi Performia testi abil, kuid ma jõudsime järeldusele, et inimese isiksus ei ole värbamisel kõige tähtsam. Kõige tähtsam faktor inimeste värbamisel on produktiivsus.

Kas te olete kunagi kohanud halbade isiksuseomadustega produktiivseid inimesi? Oleme kindel, et igaüks meist on kohtunud selliste inimestega. Sellegipoolest, nad teevad oma tööd ja saavutavad tulemusi. Küsimus seisneb selles, kas te tahaksite neid kaotada? Muidugi mitte! Kas te tahaksite värvata rohkem selliseid inimesi? Muidugi!

Me mõistsime, et produktiivsus on kõige tähtsam uute töötajate värbamise kriteerium. Ja kui produktiivsed töötajad on veel lisaks kvalifitseeritud spetsialistid ja meeldivad suhtlejad, siis on see ainult plussiks. Kuid see ei ole kõige tähtsam! Kindlasti olete te kohanud meeldivaid ja seltsivaid, kuid mitteproduktiivseid inimesi. Sellised inimesed ei leia tööd. Vaieldamatult tahab iga juht võtta enda juurde tööle produktiivseid inimesi, kes on võimelised tootma ja saavutama tulemusi, sest produktiivsus on faktor number üks! Lisaks, need inimesed, kes suudavad toota, on palju sotsiaalsemad jaseltsivamad.

Just seetõttu me analüüsime inimese produktiivsust minevikus. Isiksuseomaduste test on võrreldes inimese produktiivsusega teisejärguline. Veel üks meie süsteemi pluss seisneb selles, et me aitame oma klientidel mõista, kas kandidaadil oli tahe toota. Sellele pühendasin ma 15 aastat: ettevõtte loomisele, mis aitaks organisatsioonidel mõista värbamise võtmefaktoreid ning õppida neid faktoreid kasutama, et vältida saatuslikke vigu.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.