Uus lähenemine värbamisele – Tasuta online seminar

Produktiivsus on värbamisel võtmeteguriks. Inimene kas suudab toota või ta on patoloogiliselt laisk! Aga kuidas seda tuvastada ennem, kui me palkame teda tööle?

Registreerida e-Akadeemias

KURSUSE KESTUS:
70 minutit
KOOLITUSVORM:
Online Akadeemia
HIND:
Tasuta

KES KOOLITAB:

Marten Runow
Performia International CEO
Marina Ljutov
Värbamise ja kandidaatide hindamise peaspetsialist


Kategooriad:

Personaliotsing

Tere tulemast Performia sissejuhatavale video-seminarile produktiivsete töötajate otsingu tehnoloogia ja värbamise osas!
Käesoleva video-seminar eesmärgiks on tutvustada Teile uut lähenemist töötajate värbamisel ja anda Teile juhtnöörid, kuidas seda valdkonda süstematiseerida, et vähendada kulusid, riske ning tõsta efektiivsust ja kiirust värbamisel. Seminar koosneb kuuest videoloengust, mille pikkus on 70 minutit.

Seminari teemad

Peamised värbamise faktorid

4 faktorit, mida tuleks uurida kandidaatide valikul ja need üks teise järgi läbi teha, et värbamine oleks edukas.

Andmed produktiivsuse kohta

Produktiivsus – on võtmeteguriks personaalivalikul. Performia pakub kandidaadi produktiivsuse hindamise tehnoloogiat.

Motivatsiooni hindamine

Motivatsiooni all me mõistame seda, mille pärast inimene tuleb teie juurde tööle. Saage andmeid, kuidas teha intervjuul kindlaks kandidaadi motivatsiooni.

Seminari kava
Seminari eesmärgiks on Performia ja efektiivse värbamise tehnoloogia tutvustus, mida me õpetame. Kuidas süstematiseerida värbamise, et vähendada kulusid ja riske.

Põhiandmed produktiivsuse ja isikuomaduste kohta. Miks on produktiivsus – võtmeteguriks värbamisel ja kuidas isikuomadused mõjutavat võimet anda tulemusi erinevates valdkondades.
Põhiandmed motivatsiooni kohta. Kuidas töötaja motivatsioon mõjutab firma üldist tulemust. Millele vaadata ja mida küsida, et intervjuu käigus tuvastada kandidaadi motivatsiooni.
Kandidaadi, keda me värbame, tulemuste hindamise põhiprintsiibid. Kuidas ja mille eest maksta töötasu, et oleks õiglane „vahetus“ töötajaga, kes töötab teie juures.
Saage teada intervjuu läbiviimise põhiprintsiibid. Millele peaks esmajärjekorras pöörama tähelepanu ning miks tavalised vestlused ei anna ülevaadet sellest, millised tulemused hakkab andma kandidaat teie firmas.

Kuidas õigesti värvata ja millise kava järgi. Sage teada õiged värbamise etapid ning jälgides neid saate alati häid tulemusi ja produktiivseid töötajaid.
Kursuse videoloengud
Seminari materjalid

Juhend sisaldab 7 praktilist artiklit personali värbamise teemal. Juhend annab teile ülevaate sellest, millistest sammudest koosneb värbamise tehnoloogia ja millised toimingud tuleb nendel teha.

  Teie nimi*

  Teie e-mail*

  Firma nimi*

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.