Efektiivne värbamine. Kiirstart.

Personaalne värbamise aluste õppe, Õige kuulutuse koostamine, Ühendamine ja juurdepääs värbamise juhtimise süsteemile ja kandidaatide hindamine 3 kuud

KURSUSE KESTUS:
10-14 tundi
KOOLITUSVORM:
Performia Akadeemias
HIND:
490€

KES KOOLITAB:

Marten Runow
Performia International CEO
Marina Ljutov
Värbamise ja kandidaatide hindamise peaspetsialist


Kus koolitus toimub:

Madara 25, Tallinn   View map

Programmi eesmärk on arendada personalijuhi oskusi või kiiret sisseviimist ametisse töötajat, kes tegeleb personali otsinguga ja valimisega.

Programm sobib ideaalselt väikefirmade juhtidele ja omanikele, kellel on vaja palgata 1-3 töötajat ning kellel puudub või oli ebaõnnestunud varasem värbamise kogemus. Me aitame teie ettevõttes käivitada värbamist võimalikult mugavalt ning teostada see ilma ettevõtte ellujäämise jaoks kriitiliste vigadeta.

Teie saate teha professionaalset värbamist uuel tasandil ja iseseisvalt!

Kolm sammu edukaks värbamiseks

1. Läbida personaalne koolitus

2. Koostada õige töökuulutus

3. Värbamine viia läbi süsteemi kohaselt

Mida sisaldab Performia koolitus- ja tugiprogramm.

Te tutvute produktiivsete töötajate värbamise tehnoloogiaga. Saate täpselt teada, millele vaadata ja millised tegurid on kandidaatide valimisel tõesti olulised.

Saate teada põhiandmed tootlikkusest, isiklikest omadustest ja motivatsioonist. Miks on värbamisel produktiivsus võtmefaktoriks, kuidas sõltub võime anda tulemusi ühes või teises valdkonnas isiklikest omadustest ja kuidas töötaja motivatsioon mõjutab ettevõtte üldist tulemuslikkust.

Performia on välja töötanud mittetraditsioonilise kandidaatide intervjueerimise viisi. Selle intervjuu nimeks sai – produktiivsuse intervjuu. See võtab 5 kuni 15 minutit ja võimaldab teil selgelt näha, kes istub teie ees. Kasutades meie lähenemist intervjuule, saate täpselt kindlaks määrata kandidaadi võime anda tulemusi teie ettevõttes, saate oluliselt vähendada aega ning parandada intervjuude täpsust.

Kuulutuse õige koostamine tõmbab õigeid kandidaate ja välistab nn mittesihtrühma.

Tutvustame teile värbamise aluspõhimõtteid, produktiivsete kandidaatide ligimeelitamise aluspõhimõtteid ning aitame teil koostada sobiva kuulutuse täpselt teie vakantsi kohta.

Värbamisspetsialisti ametijuhend trükitud 100 leheküljel. See hõlmab artikleid teoreetiliste teadmistega, mis on vajalikud värbamisspetsialistile, et kiiresti alustada tööd värbamisametis ning ka andmeid praktilise rakendamise kohta, alates vabade töökohtade planeerimiseset kuni endise tööandja soovituste kontrollimiseni.

Ametijuhend sisaldab kandidaadi portreede moodustamiseks vajalike vormide näidiseid ning vabade töökohtade kuulutuse koostamist, samuti intervjuude läbiviimise ja soovituste kontrollimise stsenaariume. Need on täpsed küsimuste järjestused, mida tuleb esitada, et Teie tunneksite ennast kindlalt igas olukorras.

Produktiivsed töötajad saavad väga kiiresti leida endale head tööd ja nad peaksid valima just teid. Värbamise perioodil peab teil olema mehhanism, mis võimaldab teil kiiresti kindlaks teha produktiivseid kandidaate!

Performia süsteem – see on Internetiportaal, mis toimibki sellise mehhanismina. See aitab teil kiirelt sissetulevad taotlused töödelda ning mitte kaotada seda ainsat, teile vajalikku kandidaati.

Koolitus- ja tugiprogrammi raames me anname teile tasuta juurdepääsu süsteemile, mis võimaldab 1-2 inimese värbamise läbiviimist.

Saage rohkem teada Online süsteemist  
Vaadake, millise lähenemise kasutab Performia.
Laadige tasuta alla juhendi “Efektiivse värbamise 7 sammu”

Juhend sisaldab 7 praktilist artiklit personali värbamise teemal. Juhend annab teile ülevaate sellest, millistest sammudest koosneb värbamise tehnoloogia ja millised toimingud tuleb nendel teha.

    Teie nimi*

    Teie e-mail*

    Firma nimi*