Performia pakub teile kandidaatide hindamise ja personali efektiivsuse kindlakstegemise uut süsteemset käsitlusviisi. Tellige tasuta proovitest, et värbamise tehnoloogiast, efektiivsuse analüüsist ja iga töötaja kasulikkuse suurendamisest rohkem teada saada. Me aitame teil leida ja välja valida tegelikult produktiivseid töötajaid!

Täisvärbamise teenus. Töötajate otsing ja valik algusest lõpuni


Oleme ainsad, kes pöörab suurt tähelepanu just kandidaatide võimele töötada tulemuslikult! Garanteerime ennustatava käitumise ning sobivate just teile isiksuslike omadustega produktiivse töötaja valiku.

Abi kandidaatide hindamisel ja töötajate efektiivsuse analüüsil


Tellige oma kandidaadi eksperdihinnang enne temaga lepingu sõlmimist! Avastame alati kõik tähtsad faktid, mida teie või teie värbamisfirma pole märganud! See vähendab oluliselt riske ja aitab teha õige valiku!

Koolitus ja abi värbamissüsteemi juurutamisel teie firmas


Saate valida kaadrit professionaalselt, uuel tasemel ja oma jõududega! Omandage produktiivsete kandidaatide valiku täpne tehnoloogia ja värvake vaid neid, kes võivad tõepoolest tuua teie firmale tuntavat kasu!

Kutsume 1-tunnisele Performia efektiivse värbamise aluste tasuta videokursusele, mida saab vaadata internetis. Kursuselt saate teavet värbamise peamistest faktoritest, kuidas värbamisprotsessi süstematiseerida ja kiirendada ning kandidaate täpsemini hinnata!

Küsige täisvärbamise teenuse hinnapakkumist, kandidaadi eksperdihinnangut või värbamistehnoloogia täiskoolitust.

Palun võtke meiega ühendust kui teil on vaja produktiivsed töötajad, kes suudavad iseseisvalt lahendada ülesandeid. Juhul kui te juba tegelete värbamisega, me aitame teha see täpsemaks ja vähem kulukas. Juhul kui te alles alustate, me aitame käivitada ja läbi viia värbamise kiiresti ning ilma vigadeta.

Lugege meie blogi

Strateegiline värbamine versus palavikuline

[mkb-tip]— Mul on kiiresti vaja kahte uut töötajat: dispetšerit ja tootmismeistrit. — Kui kiiresti? — No tõtt-öelda eile. Tööandja ja personalispetsialisti vestlusest[/mkb-tip] Ei ole saladus, et Eestis valitseb totaalne spetsialistide põud. Kui vajate kiiresti töötajat, alustate teie või personalispetsialist palavikulisi otsinguid. Aeg läheb, aga vajalikku inimest justkui poleks olemaski. Kas pole tuttav olukord? Siit on […]

Eestlaste ja venelaste erinev lähenemine äritegemisele

Meid hakkas huvitama, millised isiksuseomadused aitavad Eestis tegutsevatel ärimeestel ellu jääda selles hullumeelses maailmas. Olles teinud piisavalt palju isiksuseomaduste teste eesti äri esindajatele, me nägime erinevusi eesti ja vene ärimeeste vahel. Me viisime läbi täiendava uuringu, mille tulemused on kajastatud selles lühikeses artiklis. Algselt ei olnud meil plaanis eristada meie lugupeetud vastajaid rahvusest lähtuvalt, kuid […]

Strateegiline värbamine. Kuidas värvata võtmetähtsusega töötajaid.

Oleme teinud mõnekümnes Eesti firmas finantsnäitajate ja töö efektiivsuse uuringu. Meie eesmärk oli välja selgitada põhjused, miks võib ühes ja samas valdkonnas tegutsevate firmade efektiivsus ja kasum nii erinev olla.
Avastasime, et madala efektiivsuse põhjus on enamasti selles, et juhtivatel ametikohtadel töötavad inimesed, kes oma iseloomult või kompetentsuselt juhiks ei sobi. Toon meie praktikast näite. Analüüsisime […]

Juhi vastutus — Süü või mäng?

Üks peamine põhjus, miks väikeste ja keskmiste firmade areng aeglustub või hoopis peatub, on juhi tõsine kartus võtta enda peale lisavastutus oma tiimi eest. Probleem on väga lihtne: see on mõistete segiajamine ehk kui juhid hakkavad mõtlema, et vastutus ja süü on üks ja seesama! Aga miks hakkavad juhid ikka rohkem tundma end oma äris […]

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.