Performia pakub teile kandidaatide hindamise ja personali efektiivsuse kindlakstegemise uut süsteemset käsitlusviisi. Tellige tasuta proovitest, et värbamise tehnoloogiast, efektiivsuse analüüsist ja iga töötaja kasulikkuse suurendamisest rohkem teada saada. Me aitame teil leida ja välja valida tegelikult produktiivseid töötajaid!

Täisvärbamise teenus. Töötajate otsing ja valik algusest lõpuni


Oleme ainsad, kes pöörab suurt tähelepanu just kandidaatide võimele töötada tulemuslikult! Garanteerime ennustatava käitumise ning sobivate just teile isiksuslike omadustega produktiivse töötaja valiku.

Abi kandidaatide hindamisel ja töötajate efektiivsuse analüüsil


Tellige oma kandidaadi eksperdihinnang enne temaga lepingu sõlmimist! Avastame alati kõik tähtsad faktid, mida teie või teie värbamisfirma pole märganud! See vähendab oluliselt riske ja aitab teha õige valiku!

Koolitus ja abi värbamissüsteemi juurutamisel teie firmas


Saate valida kaadrit professionaalselt, uuel tasemel ja oma jõududega! Omandage produktiivsete kandidaatide valiku täpne tehnoloogia ja värvake vaid neid, kes võivad tõepoolest tuua teie firmale tuntavat kasu!

Kutsume 1-tunnisele Performia efektiivse värbamise aluste tasuta videokursusele, mida saab vaadata internetis. Kursuselt saate teavet värbamise peamistest faktoritest, kuidas värbamisprotsessi süstematiseerida ja kiirendada ning kandidaate täpsemini hinnata!

Küsige täisvärbamise teenuse hinnapakkumist, kandidaadi eksperdihinnangut või värbamistehnoloogia täiskoolitust.

Palun võtke meiega ühendust kui teil on vaja produktiivsed töötajad, kes suudavad iseseisvalt lahendada ülesandeid. Juhul kui te juba tegelete värbamisega, me aitame teha see täpsemaks ja vähem kulukas. Juhul kui te alles alustate, me aitame käivitada ja läbi viia värbamise kiiresti ning ilma vigadeta.

Lugege meie blogi

[u_blog show_date=”1″ show_price=”0″ show_comment_count=”1″ show_cat_name=”0″ column=”2″]

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.